Kviečiame registruotis į 2017 m. Vilniaus vasaros teatro mokyklą

Visus teatro profesionalus: aktorius, režisierius, dramaturgus ir kitus scenos meno kūrėjus kviečiame registruotis į antrą kartą rengiamą Vilniaus vasaros teatro mokyklą, kuri vyks 2017 m. rugpjūčio 1–7 dienomis Lietuvos nacionalinio dramos teatre.

Kursuose šiemet dėstys kviestiniai teatro praktikai ir teoretikai iš Vokietijos, Jungtinės Karalystės ir Graikijos, kurie pristatys skirtingas disciplinas, vienaip ar kitaip susijusias su kolektyvine teatro kūryba. Visi seminarai vyks anglų kalba (be vertimo). Atkreipiame dėmesį, kad dalyvių skaičius ribotas.

Kadangi vietų skaičius ribotas, prioritetas bus teikiamas aktyviai profesionalioje scenoje  kuriantiems scenos menų praktikams. Rugpjūčio 6 d. numatomas Vilniaus vasaros teatro mokyklos renginys – viešas praktinių seminarų rezultatų pristatymas.

Rengėjai: Menų agentūra Artscape (www.artscape.lt), Lietuvos nacionalinis dramos teatras (www.teatras.lt)

Kaina: 60 eur už vieną kursą (16–20 akademinių valandų) Nuolaidos: 50 proc. nuolaida studentams ir LNDT trupės aktoriams

Nemokamos vietos seminaruose – rengėjai pasilieka teisę skirti nemokamas vietas kursuose asmenims, turintiems finansinių sunkumų. Norinčių pretenduoti į nemokamą vietą, prašytume atsiųsti motyvacinį laišką el. paštu giedre@artscape.lt, nurodant kuris seminaras Jus domina ir kaip įgytas žinias ketinate panaudoti savo profesinėje veikloje.

 

Registracija

Norinčius užsiregistruoti, prašytume trumpai išdėstyti savo motyvaciją dalyvauti seminaruose el. paštu giedre@artscape.lt ir užpildyti registracijos anketą internete, kurią rasite čia:

Užpildytas registracijos anketas prašome siųsti  iki birželio 25 d., registraciją patvirtinsime iki liepos 1 d.

Daugiau informacijos apie kursus suteiks Kristina Savickienė (kristina.savickiene@teatras.lt, +370 608 77770)

LEAVE A COMMENT